אודות החברה

חברת “הפנסיה שלי” הוקמה מתוך מטרה לבדוק את ערכי פדיון של כלל הציבור אשר חוסךכסף באמצעות אפיקי חסכון שונים הידועים בשם “חיסכון ארוך טווח”. חסכונות אלהמוחזקים בדרך כלל בחברות ביטוח וקרנות פנסיה.

לפי נתוני בנק ישראל לאוגוסט 2020, שוק חיסכון ארוך הטווח בישראל מסתכם ב-1.9טריליון שקל.

החברתנו צברה ידע מקצועי רב של בדיקות ערכי פדיון בפוליסות אשר שייכות לקהלהחוסכים ונכון להיום הינה החברה היחידה בישראל למתן שירותי בדיקת ערכי פדיוןבאמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים.

בעזרת הידע המקצועי של החברה פיתחנו מערכות טכנולוגיות חכמות ייחודיות בשוקהפיננסי, אשר נבנו על ידי אנשי מקצוע בתחום הביטוח, הטכנולוגיה ואבטחת המידע.המערכות שהקמנו הינן בעלות יכולת ניתוח ובקרה של עשרות סוגי פוליסות בכל חברותהביטוח – פוליסות הקיימות כיום בשוק הפנסיוני ופוליסות שהיו משווקות בשנות ה-80, 90וה-2000, ואף חברות ביטוח ותיקות שמוזגו כמו אררט, הסנה ועוד.המערכות הטכנולוגיות מסוגלת להתחקות באופן ממוכן וחכם אחר ערכי הצבירה והפדיון שלפוליסות לאורך עשרות שנים , וזאת ברמת דיוק של 99.9%.הצוות המקצועי שלנו מצא כי בפוליסות בעלות רכיב חיסכון, משתתפות ברווחים ופוליסותתשואה מובטחת יש הסתברות של 58.4% למציאת טעות. הפער הממוצע עומד על 7.98%מערך הפדיון. בבדיקתינו נמצאו למעלה מ-50 סוגים שונים של טעויות המשפיעות על גובההפדיון העומד לרשות המבוטח.בתום הבדיקה עומד לרשות המבוטח חקר מקצועי הכולל הסבר מפורט של רצף האירועיםבפוליסה בצירוף המסמכים הרלוונטיים שעמדו לרשותנו בעת הבדיקה בנוסף לקובץ אקסלהמתאר את החישוב ולבסוף תוצאה של גובה הפדיון הנכון לעומת המצוי.

אנחנו כאן עבורכם מתחילת הדרך ועד הסוף!צוות הפנסיה שלי.